Hydro Group

  • Ürünler
  • Hakkında
  • Web Sitesi

Hydro Group şirketi; Hydro Bond Engineering Ltd, Hydro Cable Systems Ltd ve Hydro Group Asia Pte Ltd.’den oluşan 30 yılı aşkın bir süredir kanıtlanmış kabiliyet ve endüstri tecrübesine sahiptir. Hydro Group, özel olarak tasarlanmış kablo / konnektör montaj çözümleri sunan, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda denizaltı uygulamalarında pazar lideridir. Hydro Group, prototip konseptinden tasarıma, üretime ve proje yönetimine kadar, denizaltı ürün teknolojilerinin geliştirilmesi ve yeniliğinin ön saflarında yer almaktadır. Hydro Group, FAT dahil olmak üzere komple paketini Aberdeen, İskoçya’daki son teknoloji tesislerinde üretmektedir; umbilikal kablolar, elektrik ve optik bağlantı sistemleri / veri, güç ve sinyal iletimi için montajlar sunar.

Bugün Hydro Group, ürün tasarımı, araştırma ve geliştirme, test ve belgelendirme, ürün üretimi, sağlık ve güvenlik, satış ve pazarlama ve iş yönetimini kapsayan yaklaşık 100 tam zamanlı personel istihdam etmektedir. Şirketin müşteri tabanı, hem ulusal hem de uluslararası denizaltı pazarlarındaki tüm mavi çip ve büyük işletmecileri ve yüklenicileri kapsamaktadır.

Hydro Group’un odak noktası öncelikle denizaltı kablo / konnektör montaj yeniliktir. Günümüzün iş dünyası, sert çevre kompozit kabloları, su altı konnektörleri, üst kenarlı konektörler ve denizaltı, sualtı, üst ve kıyı uygulamaları için ürün tasarım, mühendislik ve imalat üzerine yoğunlaşmıştır.

Ürünler