Zorlu ortamlar için sağlam ve güvenilir konnektör üreten Omnetics Connector Corporation; mikro-minyatür, nano-minyatür elektronik Konnektörler ve ara bağlantı çözümleri geliştirir. Özelleştirilmiş yüksek güvenilirlikli ara bağlantılar konusunda deneyimli bir üreticidir.

Omnetics, konnektörleri oldukça küçük bir boyuta getirerek hem standart hem de özelleştirilmiş tasarımları destekler.

Gelişen çip teknolojisi ile boyut küçültme talepleri de artış gösteriyor.

Günümüzde düşük voltajları ileten çipler, daha hızlı çalışır ve daha fazla veri depolar. Konnektörler ve devre modülleri dar alanlarda, bitişik devrelerden bağımsız olarak işlev görür. Omnetics, yüksek şok içeren, titreşimli veya aşırı sıcak/soğuk ortamlarda, sürekli veri akış sağlayabilen yüksek performanslı çözümler geliştirir. Üstelik bu çözümleri minyatür boyuta getirilmiş konnektörleriyle sağlar.

Omnetics’in zorlu ortamlar için özel olarak üretilmiş Micro-D ürün ailesi Havacılık, Endüstriyel, Savunma ve Uzay alanlarındaki uygulamalarda kullanılıyor.

Omnetics’in Micro-D konnektörleri, QPL onaylıdır. Aynı zamanda MIL-DTL-83513 standardını da karşılar. Micro-D, yüksek şok ve titreşimli ortamlarda yüksek performans gösterir. Pimleri ve soketleri merkezden merkeze .050” olarak ayarlanmıştır. Standart ve COT modelleri, 9’dan 51’e kadar pin sağlayabilir. Kablolu ve panoya montaj konfigürasyonlarına da sahiptir.

Omnetics

 

Micro – D Konnektör Ailesi

  • Standard Micro-D Connectors
  • Latching Micro-D Connectors
  • Single Row Micro-D Connectors
  • MIL-DTL-83513 Connectors
  • Micro-D Backshell Options
  • Omnetics Micro-D Dust Caps

Omnetics’in maksimum performansını mikro formda deneyimlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz: info@saca.com.tr