İlk başta, bir kablo makarası ticari bir ürün olarak görülebilir, ancak işler zorlaştığında, kablo ve konektörün işlevini destekleyen güvenilir bir aksesuardan daha önemli birkaç şey vardır.

Micropol hem sivil hem de savunma uygulamaları için fiber optik çözümler geliştirme konusunda 30 yılı aşkın deneyime sahiptir. Çoğu durumda, optik performans odaktadır, ancak iyi işleyen aksesuarlarla desteklenmedikçe en karmaşık ürün bile amaçlanan kullanımını karşılayamaz. Böyle bir öğe, şimdi bir nesil yükseltmesinden geçen benzersiz kablo makarasıdır. Ana amaç, kablo ve konektörün dış organizasyonunu kolaylaştıracak işlevler eklerken, konektörü öne takmak için gereken kablo bükülme yarıçapını da azaltmak olmuştur.

Makara merkezinden gelen konektör, iki katlı bir kauçuk kumaş raf sistemine sabitlenmiştir. Birden çok açıdan erişilebilir. Makara çevresinden gelen konektör, tutamağa takılan plastik bir kanca ile toz kapağı teli ile bağlanır. Makara, arka tarafında bir dönüş kesintisi ile yerine kilitlenir.

ÖZELLİKLERİ

  • Zorlu ortamlar için kablo makarası
  • Müşteri şartnamesine göre tasarlanabilir
  • Savaşta kanıtlanmış
  • Depolama sıcaklığı -40°C – +70°C arası

Daha fazla bilgi için: https://micropol.com/wp-content/uploads/2020/11/MP-Cablereels_EN_v1.0.pdf