Dünyanın önde gelen #Konnektör sistemleri üreticilerinden ODU, medikal, savunma, otomotiv, endüstriyel, test ve ölçüm gibi çeşitli alanlardaki zorlu uygulamalar için #Güç, #Sinyal ve #Verinin güvenilir bir şekilde iletilmesini sağlayan konnektörler yapar.

Fiziki olarak küçük uygulamalar, kullanıcılar ve üreticiler için yeni zorluklar ortaya çıkarır. ODU F serisindeki ODU MINI – SNAP Super Shorty, bu gereksinimleri karşılamak için uygun çözümler sunar.

Zor Koşullar İçin Optimize Edildi

ODU MINI-SNAP F Serisi Super Shorty, dar ve müdahalenin zor olduğu alanlar için kolay montaj sağlar. Konnektörün boyutu ODU MINI-SNAP F Serisi’ne göre %25’e varan oranda küçülürken, performansından ödün vermeden daha verimli ve esnek kullanımı mümkün kılar.

 

(1.Görsel: ODU MINI-SNAP F Serisi, 2.Görsel: ODU MINI-SNAP F Serisi Super Shorty)

Dayanıklı ve Güvenilir: IP68

ODU MINI-SNAP F Serisi Super Shorty, en az 5.000 tak-çıkar döngüsü ile uzun ömürlü kullanım sunar. Olumsuz koşullar altında iletimler için IP68 sertifikası ile toz ve su girişine karşı dayanıklılık gösterir. Teknik avantajlarını korurken, kompakt tasarım gerektiren uygulamalar için de aranan çözümdür.